خدمات قطعه سازی در مجموعه سازنده ها شامل طیف وسیعی از انواع خدمات ساخت قطعه است. از خدمات فرزکاری و خدمات تراشکاری و خدمات رنگ و آبکاری گرفته تا انواع خدمات CNC مانند خدمات فرز CNC خدمات لیزر CNC و همچنین انواع خدمات تولیدی شامل خدمات پرسکاری و خدمات پانچ و خدمات سری تراشی و بسیاری خدمات ساخت و تولید دیگر که در این مجموعه قرار می گیرند. برای بررسی مشخصات و توانایی های مجموعه ما برای ارائه هر کدام از خدمات، می توانید صفحه اختصاصی آن را مشاهده بفرمایید.

خدمات قطعه سازی سازنده ها با کیفیت و قیمت های کاملا رقابتی عرضه می شود و بصورت کاملا هماهنگ با زمان بندی مشخص انجام می گیرد. شما در جریان تمام مراحل قرار خواهید گرفت و در هر مرحله در صورت نیاز برای شما تصاویر پیشرفت کار ارسال می گردد.

هر کجای ایران که باشید فقط کافیست نمونه مورد نیازتان و یا تصویر یا طرح دو بعدی یا طرح سه بعدی یا حتی طرح ایجاد شده بوسیله دست روی کاغذ را برای ما بفرستید. تمام مراحل از نقشه کردن تلرانس گذاری تهیه متریال ساخت و حتی کنترل کیفیت بوسیله ما انجام می شود.

روی ما حساب کنید.

برای درخواست انجام پروژه با شماره 02166932642 تماس گرفته و یا با شماره 09102654297 از طریق واتساپ یا تلگرام در تماس باشید.

فهرست
Call Now Button